Hakkımızda

GGM Nedir?

GGM'nin Faydaları
GGM NEDİR ? 

İzmit Belediyesi Genç Girişimciler Merkezi İzmit’teki ve bölgedeki girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesi ve girişimcilerin küresel ölçekte rekabet edebilirliğine katkı sunma hedefi ile hayata geçirilmiştir.

 

Toplumsal kalkınmaya sosyal ve ekonomik düzeyde katkı sağlamak amacıyla kurulan Genç Girişimciler Merkezi, bünyesinde planladığı projeler ile girişimcilik ekosistemindeki etkin kurum ve kuruluşların, şirketlerin, sivil toplum örgütlerinin ve üniversitenin bir araya gelmesini ve ortak çalışmalar yapılmasını sağlamaktadır.

İzmit Belediyesi Genç Girişimciler Merkezi girişimcilik algısının pozitif yönde gelişmesini, genç girişimcilerin küresel rekabet edebilirliklerinin arttırılmasını ve özellikle iş dünyası ile işbirliklerini kolaylaştırmaktadır.

Genç Girişimciler Merkezi girişimcilik alanında yaptığı çalışmalar ile birlikte bünyesinde bulunan sekiz girişimciye de Ofis, Sekreterya, Sarf Malzemesi, Toplantı Odası, Görüşme odası ve Mesleki Eğitimler gibi hizmetleri de 1 Yıllığına ÜCRETSİZ olarak vermektedir.